Fórum Nové Měcholupy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Garazove stani
pro Bohdan Wed May 15, 2013 7:55 am

» Velikonoce
pro Patrik Polávka Thu Mar 28, 2013 10:27 am

» TV signal
pro Roman H Tue Aug 28, 2012 7:14 pm

» Plíseň kolem oken
pro suska Mon Feb 13, 2012 4:12 pm

» kradez
pro Bohdan Wed Jul 06, 2011 12:45 am

» Nesrovnalosti s vyúčtováním s firmou DaK
pro Radek Thu Jun 09, 2011 10:01 pm

» Vyúčtování 2010
pro katkaj2006 Thu Jun 02, 2011 3:43 pm

» Vyhledávání v katastru
pro mirepete Mon Mar 28, 2011 7:24 pm

» Vypinac el. vozu
pro Mayk07 Thu Mar 24, 2011 12:12 am

Průzkum

Ukradli / Vykradli Vam auto?

Hypoteční banka - výše úroku ? Vote_lcap33%Hypoteční banka - výše úroku ? Vote_rcap 33% [ 2 ]
Hypoteční banka - výše úroku ? Vote_lcap17%Hypoteční banka - výše úroku ? Vote_rcap 17% [ 1 ]
Hypoteční banka - výše úroku ? Vote_lcap17%Hypoteční banka - výše úroku ? Vote_rcap 17% [ 1 ]
Hypoteční banka - výše úroku ? Vote_lcap33%Hypoteční banka - výše úroku ? Vote_rcap 33% [ 2 ]

Celkem hlasů : 6

Gallery


Hypoteční banka - výše úroku ? Empty
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 6 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 6 Anonymních

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]


Nejvíce zde bylo současně přítomno 24 uživatelů dne Mon Oct 30, 2023 3:01 pm

Hypoteční banka - výše úroku ?

5 posters

Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Hypoteční banka - výše úroku ?

Příspěvek  101 Fri Feb 19, 2010 4:34 pm

obdrzel jste uz nekdo Oznameni hypotecni banky s vysi noveho uroku ? mame fix na 3 roky do 06/2010, tak jen kolik mame cekat ? prip. resite uz nekdo refinancovani ? muzete doporucit ? diky

101

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Re: Hypoteční banka

Příspěvek  Fiřtíci Sat Feb 20, 2010 6:08 pm

Dobrý den / Ahoj, vzhledem k tomu, že pracuji v "oboru" vím, že banky zasílají nabídku nových úrokových sazeb nejdřív cca 1,5 měsíce před koncem fixace. Určitě je dobré se začít koukat už 2-2,5 měsíce dopředu na nabídku jiných bank. Doporučuji však obrátit se na hypoteční makléře, kteří Vám předloží nabídku vícero bank. A hlavně z 90% dostenete jako noví klienti lepší nabídku než stávající u HB. Na základě zkušenosti mohu doporučit paní, která nám dělala pojistku domu č.p. 521. Jmenuje se Simona Flossmannová, simona.flossmannova@fincentrum.com, tel. 773 518 118.

Fiřtíci

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty HYPOTEČNÍ BANKA

Příspěvek  PetraS Wed Feb 24, 2010 10:29 pm

Minulý týden jsem se s nimi pohádala, nedokáží mi sdělit nic, ani předběžný úrok ani ten nynější, mluvím tam s nějakými bigádníky se sluchátky na ušich, což není neobvyklé, ale mě to vytáčí. Když si chci domluvit schůzku, neexistuje - argument: budete obesláni v půlce dubna. Refinancování řeším úvěrem ze stavebního spoření, vyjde to daleko levněji než u lichvářů na HB. Jediné, co mi dokázali zaslat je výše jistiny k datu, kteý máte ve smlouvě (mailem, tvá to cca 3 dny - klient@hypotecnibanka.cz)

PetraS

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 18. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Hypoteční banka - překvapila

Příspěvek  Fiřtíci Tue May 11, 2010 9:44 pm

Dobrý den / Ahoj, dnes jsme obdrželi očekávánou nabídku úrokové sazby na další období od HB. Nabídka nás nemile překvapila, ale i pobavila. 6,37 % p.a. Neuvěřitelné!!! Tipovali jsme 5,19-5,59 %, ale toto nám vyrazilo dech. Dnes jsou všude nabídky na 4,49 - 5,09 % a oni na nás takto. Doporučuji se ozvat na už zmíněný email HB a být nekompromisní. A nebo na nic nečekat a rychle pryč z HB.

Fiřtíci

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Re: Hypoteční banka - výše úroku ?

Příspěvek  101 Wed May 12, 2010 9:45 pm

bry vecer/ahoj vsem !
fix nam konci zacatkem cervna, takze jsem od pulky dubna denne bombardoval infolinku hypobanky dotazy ohledne vyse nove urokove sazby (puvodni urok byl 3,89% s fixem na tri roky). 30ho jsem se dockal - 5,52% (uff!), pozadal jsem okamzite o prehodnoceni, pak jeste asi 3x, no a postupne jsem se dostal az na 4,76% s fixem na pet let, cemuz se dokazala priblizit pouze nabidka UniCreditu. takze zustavame u HB. tolik nase zkusenost. takze nebojte se toho a vyjednavejte, vyjednavejte a vyjednavejte ! hodne stesti !

misa

101

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Hypoteční banka - žádost

Příspěvek  katkaj2006 Thu May 13, 2010 8:30 am

Dobrý den,
i mě končí v polovině června fixace. Z původních 4,25% p.a. mi úrokovou sazbu v HB zvedli na 5,62% p.a. Můžu se zeptat jak má taková žádost o přehodnocení úrokové sazby vypadat? Děkuji za pomoc

Katka

katkaj2006

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 21. 11. 08
Age : 47

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Re: Hypoteční banka - výše úroku ?

Příspěvek  101 Thu May 13, 2010 9:49 am

Doporucuji zavolat na infolinku HB, tedy 224 116 333, volba 2 (zmena urokove sazby), tam pozadat o prehodnoceni nove sazby, nasledne by vas mel kontaktovat (v mem pripade emailem) "uverovy analytik" (v mem pripade velmi ochotny pan Zitnik), ktery by mel nabidnout lepsi sazbu, kterou doporucuji odmitnout a opet pozadat o prehodnoceni, ohanet se pri tom lepsi nabidkou konkurence a ono to pujde... ;o)) Podminkou snizeni sazby je bezproblemove a vcasne splaceni soucasneho uveru, v mem pripade i castecne umoreni a dale jsem letitym klientem CSOB. hodne stesti, sousede !

misa

101

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Re: Hypoteční banka - výše úroku ?

Příspěvek  Evča Thu May 13, 2010 11:47 am

Také jsme vyjednávali s HB a nakonec usmlouvali fixaci na 4,82% a prodloužili na pět let.
Vyjednávejte. Jinde to není lepší.
Zdravím Eva

Evča

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Hypoteční banka - žádost

Příspěvek  katkaj2006 Fri May 14, 2010 1:14 pm

Milí sousedé,
děkuji moc. Jdu tedy taky zkoušet štěstí. Ještě jednou moc děkuji za radu a podporu.

Katka

katkaj2006

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 21. 11. 08
Age : 47

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Hypoteční banka - změna úrokové sazby

Příspěvek  katkaj2006 Tue May 18, 2010 12:18 pm

Dobrý den,
tak mi dneska volali z Hypo s nabídkou nové úrokové sazby, odpověď na mou žádost o přesouzení.
Uzavírala jsem smlouvu původně s 4,25% p.a., minulý týden přišlo oznámení banky o nové sazbě a to 5,62% p.a.. V pátek jsem poslala žádost (první) o přesouzení a dneska jsem dostala nabídku buď 5,19% p.a. (fix na 3 roky) nebo 5,09% p.a. (fix na 5 let). Paní mi tvrdila, že je to první a poslední možná nabídka a dostala jsem čas na rozmyšlenou.....

Katka

katkaj2006

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 21. 11. 08
Age : 47

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Re: Hypoteční banka - výše úroku ?

Příspěvek  Evča Tue May 18, 2010 1:25 pm

Ono asi záleží, zda jste měla 100% hypotéku a nebo zda je zaplatila něco předem. a od toho se ty jejich výpočty odvíjejí.
Zdravím Eva

Evča

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Hypoteční banka - výše úroku ? Empty Re: Hypoteční banka - výše úroku ?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru