Fórum Nové Měcholupy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Garazove stani
pro Bohdan Wed May 15, 2013 7:55 am

» Velikonoce
pro Patrik Polávka Thu Mar 28, 2013 10:27 am

» TV signal
pro Roman H Tue Aug 28, 2012 7:14 pm

» Plíseň kolem oken
pro suska Mon Feb 13, 2012 4:12 pm

» kradez
pro Bohdan Wed Jul 06, 2011 12:45 am

» Nesrovnalosti s vyúčtováním s firmou DaK
pro Radek Thu Jun 09, 2011 10:01 pm

» Vyúčtování 2010
pro katkaj2006 Thu Jun 02, 2011 3:43 pm

» Vyhledávání v katastru
pro mirepete Mon Mar 28, 2011 7:24 pm

» Vypinac el. vozu
pro Mayk07 Thu Mar 24, 2011 12:12 am

Průzkum

Ukradli / Vykradli Vam auto?

předávka Vote_lcap33%předávka Vote_rcap 33% [ 2 ]
předávka Vote_lcap17%předávka Vote_rcap 17% [ 1 ]
předávka Vote_lcap17%předávka Vote_rcap 17% [ 1 ]
předávka Vote_lcap33%předávka Vote_rcap 33% [ 2 ]

Celkem hlasů : 6

Gallery


předávka Empty
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních :: 1 Bot

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]


Nejvíce zde bylo současně přítomno 24 uživatelů dne Mon Oct 30, 2023 3:01 pm

předávka

+7
Marek
Hana Klin
Jaskovi
Roman
Radek
Zuzana Jarošová
Jana
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

předávka Empty předávka

Příspěvek  Jana Tue Dec 02, 2008 6:17 pm

Ahoj,

nevím, jestli se mi to zobrazí správně, ale mám dotaz, jestli jste už někdo přebral byt? Jestli ano, můžete prosím napsat, jak to asi probíhalo? Jsem zvědavá, nás to čeká až příští týden Very Happy .

Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Zuzana Jarošová Wed Dec 03, 2008 10:29 pm

Ahoj, vše proběhlo v pořádku. Nechají Tě v klidu prohlédnout byt a projdou s tebou připomínky, případné vady na místě opraví. Smile

Zuzana Jarošová

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 12. 08
Age : 45

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Jana Thu Dec 04, 2008 10:15 am

Ahoj, děkuji za odpověď. Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Radek Tue Dec 09, 2008 4:49 pm

Předávky se pomalu blíží ke konci, nemáte tedy i vy ostatní, co už máte klíčky, nějaké zkušenosti s předávkou, nějaké přehlídnuté chybky, nemilá překvapení apod...? Či všechno proběhlo v pohodě a dle očekávání?

A co první dojmy v novém bytě? Smile

Radek

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Jana Tue Dec 09, 2008 5:20 pm

Ahoj, my absolvovali předávku včera. Hodně detailů museli dolaďovat. Dveře nám možná budou měnit. Byly poškrábanéSad. Ještě něco budou opravovat, ale nejkurióznější bylo, že zamykání na záchodě nám přimontovali z druhé strany Laughing , tak to naštěstí vyměnili. A jinak jsme i v bytě strávili noc a krásně se tam spalo Surprised . Jen ráno ta doprava, ale to už snad bude příští týden jiné. Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Radek Wed Dec 10, 2008 8:18 pm

Jani, díky za reakci. Ten záchod mě fakt pobavil Very Happy Ale stane se.

Nás to čeká až zítra (vždycky musíme být poslední Smile ). Při předpřejímce jsme tam měli ještě hodně "much" - chyběly dveře, lišty, apod, ale doufám, že teď už bude vše hotovo a v pořádku. Doufejme.

Mimochodem nejvíc mě pobavilo, že ačkoliv ještě nemáme klíče, tak už jsme dnes měli v poště předpis záloh od PRE a fakturu za montáž měřičů. To je vám někdy rychlost....

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Předávky

Příspěvek  Roman Sat Jan 03, 2009 10:45 pm

Ahoj všem,
rád bych zde otevřel téma problémy v předávkách, které mají být ještě dovyřešeny.
Nám kupříkladu zbývá výměna vstupních dveří, se kterými někdo někam narazil, ještě před tím než je namontoval Very Happy . (celá výměna prý může trvat až 10 týdnů - nevím jestli je to jen způsobené problémy společnosti Hei nebo přímo výrobce). Další věcí jsou mírné praskliny ve zdech/omítkách, které se budou objevovat pravděpodobně ještě velmi dlouho.... Zatím slíbili, že přijdou na opravu na jaře (už máme od stavební společnosti slíbeno, že to bude v březnu). To jsou asi zatím nevyřešené otazníky, spoustu ostatních maličkostí jsme úspěšně vyřešili s Ekospolem a nebo někdy raději samostatně.
Mějte se R

Roman

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Předávka

Příspěvek  Jaskovi Sat Jan 03, 2009 11:18 pm

Ahoj,
naštěstí jsme zatím nenašli moc závad, sice nám kape přes komín na digestoř, ale co mě "dožralo", to jsou poškrábaná skla na oknech. Zpočátku jsem si toho nevšimla, až zasvítilo sluníčko, praštilo mě to do očí. Nevím, který umělec umí tak hezky umývat okna. Máte někdo podobnou "zkušenost"?
Zdraví Denisa Jašková

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Předávka

Příspěvek  Radek Sun Jan 04, 2009 2:50 pm

Ahoj, mám naprosto stejnou zkušenost s okny. Teprve když jsem je umyl a zasvítilo sluníčko, tak vylezli neuvěřitelný škrábance na oknech. Vypadá to skoro, jako by nám tam dali nějaký second hand Crying or Very sad

Jinak těch vad máme spoustu a čím víc byt procházíme a uklízíme, tím víc jich nacházíme. Nejhorší je, že nám budou znovu přebourávat půl koupelny, měnit některá okna (resp. skla) a pokládat znovu podlahu.

Přijde mi, že je to všechno tak nějak rychle udělaný, aby se to rychle předalo, ale kvalita zůstala někde na cestě. Spoustu drobností si radši dělám sám. Je to klasické DoDo (dodělej doma) Smile

Jediné, co mě zatím příjemně překvapuje je velmi vstřícný postoj ze strany Ekospolu ke všem vadám. Aspoň něco Smile

Radek

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Předávka

Příspěvek  Hana Klin Tue Jan 06, 2009 3:37 pm

Ahoj,
my měli problém se jazýčkem u vstupních dveří, chyběl parapet, poškrábaná okna a neseděli nám jističe na chodbě. Byly nějak proházené. Po pár problémech to vyřešili.
Dveře opravil 23. 12. odpoledne pohotovostní zámečník, kterého mi poslali z Ekospolu po mém hysterickém telefonátu, že se nemůžeme dostat do bytu. Parapet by měl pán přijít zasadit ve čtvrtek a okna někdy v únoru ? Crying or Very sad

Teprve po vytření jsem zjistila, že v předsíni je na zemi jedna kachlička v prostřed odštíplá, že sem tam něco není v rohu dosilikované, vymalované atd. V létě budeme stějně malovat nějakou kvalitnější barvou, tak si to doopravíme.

Jinak jsou na Ekospolu ochotní a příjemní. Zatím si nemůžu stěžovat Smile
Pěkný den Hanka

Hana Klin

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Marek Tue Jan 06, 2009 6:47 pm

Skla jsou opravdu špatná... ale Ekospol je vymění, byť prý až za cca 2 měsíce.

Osobně jsem se trochu pobavil nad tím, že jednostrannou vanu dali obráceně, pak kvůli tomu museli posouvat vodu ... aby na závěr zjistili prasklinu/vadu vany a museli jí také vyměnit... nicméně už zůstala obráceně... zajímavé bylo i zazdění zásuvek - při předpřejímce byla jedna stěna kompletně holá.

K mnoha chybám se Ekospol staví stylem "to jste si asi udělal sám 2 dny po nastěhování" - odštíplé obklady, umyvadlo, kazová plovoucí podlaha. O zákaznické přístupu se nedá mluvit, ochotní jsou v případě, že po nich nic nechcete nebo je nápravy jejich chyb nebudou nic stát, jinak jsem se setkal se slovy: "nemám jen vás... řeším důležitější věci", apod... na reklamované nedostatky si asi myslí, že zapomenu. Nezapomenu :-)

A kapitolou pro sebe je zvuková izolace - přez zeď je slyšet cvaknutí vypínače, dunění kroků, močení do mísy (nedělám si legraci)... Děkujeme, Ekospole!

Marek

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 04. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty okna

Příspěvek  JanaP Tue Jan 06, 2009 11:05 pm

Ahoj,
no tak to me mrzi s temi okny. Ja zatim nemela cas okna umyt, ale myslim, ze to bleskurychle udelam. ... a to mi maji v pondeli montovat zaluzie.
Obdivuji ty, kteri byli schopni se uz nastehovat.
a take bohuzel nejsem spokojena s hlukovou izolaci, velmi dobre jde slyset leccos okolo - a to jsem v tom byte prozatim byla vzdycky jen na kratkou dobu.

Jana

JanaP

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty rohy v mistnostech ci na terase

Příspěvek  Radek Wed Jan 07, 2009 7:57 pm

doporucuji vsem podivat se do vsech rohu obytnych mistnosti (pod listou) i na terase u dveri. Na me pri prekladani podlahy v obyvaku vyskocilo (ne)male prekvapeni v jednou z rohu... rikam tomu komurka pro broucky...
Nechapu, kterej chytrak to takhle postavil a uz vubec nechapu, jak to mohlo projit kontrolou... Evil or Very Mad

kliknutim na obrazek ho zvetsite.

předávka Draxv2.th[img][/img]

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Primáti Wed Jan 07, 2009 8:44 pm

Vidím, že už mnozí mají spoustu zkušeností se životem v Měcholupech, a že asi nebude jednoduché vychytat všechny mouchy...

Ještě tu nepadlo ani slovo o elektroinstalaci... to je také takové věc, která se špatně zkouší když přebíráte byt... také máte zásuvky, do kterých nejste schopni zarazit zástrčku?? (a to nejsou s dětským zámkem..)

A co parapety - mají za Vašimi okny správný sklon? (když se na parapet vylije sklenice vody (nebo když roztaje sníh), dělá se u nás v rohu loužička a voda nestéká... Sad

Až teď zjišťuji, co vše mám kontrolovat... Co se takhle sejít v některé z místních restaurací a probrat zkušenosti s reklamacemi, s montováním nábytku (abychom věděli, koho si neobjednávat) vůbec vše, co se nepovedlo...

Opice

Primáti

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Schůzka

Příspěvek  Jaskovi Thu Jan 08, 2009 12:10 am

Myslím, že to vůbec není špatný nápad - sejít se někde v místní restauraci. U "piva" se probere spoustu věcí.

Pokud nejde zarazit zástrčka, zkuste sundat kryt a přihnout kontakt (ne prstem!!!).

Petr

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Primáti Thu Jan 08, 2009 6:28 pm

K zásuvkám - ty už sou OK,
K místním restauracím - a že jich je hodně, lze podotknout, že téměř vždy překvapili...

navrhoval bych zlatou střední cestu - Měcholupskou Pizzerii, ale je to i dost na ostatních...

Op.

Primáti

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty schůzka

Příspěvek  Zuzana Jarošová Thu Jan 08, 2009 8:42 pm

Dobrý den,

souhlasím se schůzkou. Dejte vědět kdy a kde. Zuzka

Zuzana Jarošová

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 12. 08
Age : 45

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Schuzka

Příspěvek  Jaskovi Thu Jan 08, 2009 9:40 pm

Ta pizzerie je dobrý tip, třeba bychom to mohli "spáchat" někdy o víkendu.
Petr

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty sraz

Příspěvek  Jana Fri Jan 09, 2009 6:35 pm

Ahoj, souhlasím se srazem, ale založím zvláštní téma sraz, aby si toho všimli i ostatní a nechala bych to až na příští víkend, aby se nás sešlo více.

Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty okna předávka

Příspěvek  JanaP Tue Jan 13, 2009 11:30 am

ahoj, tak jsem volala na Ekospol ohledně poškrábaných oken.
Dodatečně, samozřejmě až po umytí, se tam ty škrábance objevily.

Bylo mi sděleno, že jsem to měla nahlásit už při předávce a ne až tak pozdě,
že nevědí, jestli jim to zhotovitel tak pozdě uzná.

A ano, pravda je, že to bude trvat tak dva měsíce.
No tak s žaluziemi si ještě pěkně počkám...
Jestli nevyměknu a nenechám to, jak to je. Evil or Very Mad

JanaP

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty roura od digestoře

Příspěvek  Radek Wed Jan 21, 2009 11:21 pm

po dnešní montáži kuchyně bych vám chtěl všem doporučit, abyste si před montáží digestoře důkladně prohlédli rouru co odvádí páry. Mě by to ani nenapadlo, ale truhlář to důkladně prokouknul a vzadu našel doslova narvaný papírový pytel plný drátů a všeho možného haraburdí, které kompletně rouru ucpaly. Tudíž by digestoř asi dlouho nepracovala resp. by ani nezačla... Foto radši přikládám. Berger Bohemia už nikdy! Evil or Very Mad

Radek

předávka 21012009dc1.th

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty elektroinstalace

Příspěvek  Lukáš Thu Jan 22, 2009 5:38 pm

se zásuvkami jsme měli stejný problém , ale ten vyřešili na místě . Elektro dělali nějací slováci a dost to odflákli. Taky vypínač u v kuchyni nesmyslně zapusitili moc do zdi, takže když jsme si kuchyň obložili tak ta tam nedají ty vypínače dát tak aby fugovali. Prostě jsem docela z toho v šoku, že tam nepočítali s tím, že se taky kuchyň obkládá. Evil or Very Mad

Lukáš

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 11. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty rohy místnosti

Příspěvek  Lukáš Thu Jan 22, 2009 5:40 pm

jinak co se týče těch rohů. Ještě než jsme byt přebírali psali jsme si průběžně závady a taky jsme tam měli díru v rohu místnosti a když jsem jí chtěl zkontrolovat jestli pod lištou není, tak mi řekli, že to určitě zadělali, ale když bych se tam pod to chtěl podívat zničil bych tím lištu tak jsem to radši nechal , ale ted se na to podle rady podívám. Jistota je jistota

Lukáš

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 11. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty zásuvky a vypínače

Příspěvek  Radek Fri Jan 23, 2009 2:03 am

Lukáši, ty zásuvky a vypínače by měly jít normálně přidělat. Zásuvka sama o sobě je připravená na poměrně velký prostor. Jen je potřeba si koupit delší šroubky, ty co tam jsou na to samozřejmě nestačí. Já mám asi 2cm lamino a šlo to v pohodě (jen jsem musel nastavit dráty a koupit ty delší šroubky).

Radek

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Zuzana Jarošová Fri Jan 23, 2009 11:45 am

Ahoj, jak ti rozumím, mám úplně stejný problém. Zuzka


Lukáš napsal:se zásuvkami jsme měli stejný problém , ale ten vyřešili na místě . Elektro dělali nějací slováci a dost to odflákli. Taky vypínač u v kuchyni nesmyslně zapusitili moc do zdi, takže když jsme si kuchyň obložili tak ta tam nedají ty vypínače dát tak aby fugovali. Prostě jsem docela z toho v šoku, že tam nepočítali s tím, že se taky kuchyň obkládá. Evil or Very Mad

Zuzana Jarošová

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 12. 08
Age : 45

Návrat nahoru Goto down

předávka Empty Re: předávka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru