Fórum Nové Měcholupy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Garazove stani
pro Bohdan Wed May 15, 2013 7:55 am

» Velikonoce
pro Patrik Polávka Thu Mar 28, 2013 10:27 am

» TV signal
pro Roman H Tue Aug 28, 2012 7:14 pm

» Plíseň kolem oken
pro suska Mon Feb 13, 2012 4:12 pm

» kradez
pro Bohdan Wed Jul 06, 2011 12:45 am

» Nesrovnalosti s vyúčtováním s firmou DaK
pro Radek Thu Jun 09, 2011 10:01 pm

» Vyúčtování 2010
pro katkaj2006 Thu Jun 02, 2011 3:43 pm

» Vyhledávání v katastru
pro mirepete Mon Mar 28, 2011 7:24 pm

» Vypinac el. vozu
pro Mayk07 Thu Mar 24, 2011 12:12 am

Průzkum

Ukradli / Vykradli Vam auto?

internet co nejdříve Vote_lcap33%internet co nejdříve Vote_rcap 33% [ 2 ]
internet co nejdříve Vote_lcap17%internet co nejdříve Vote_rcap 17% [ 1 ]
internet co nejdříve Vote_lcap17%internet co nejdříve Vote_rcap 17% [ 1 ]
internet co nejdříve Vote_lcap33%internet co nejdříve Vote_rcap 33% [ 2 ]

Celkem hlasů : 6

Gallery


internet co nejdříve Empty
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]


Nejvíce zde bylo současně přítomno 24 uživatelů dne Mon Oct 30, 2023 3:01 pm

internet co nejdříve

+8
Roman
Easywifi
Michal (admin)
Zuzana Jarošová
Radek
petouf
Marek
Jana
12 posters

Goto down

internet co nejdříve Empty internet co nejdříve

Příspěvek  Jana Thu Dec 04, 2008 10:21 am

Ahoj, budete někdo řešit internet už v prosinci a pokud ano, tak jak? A nevíte, jak to dopadlo s tím UPC? Moc se mi totiž nechce investovat do telefonici, když nepotřebuji pevnou linku Neutral .
díky Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty Re: internet co nejdříve

Příspěvek  Marek Thu Dec 04, 2008 11:12 pm

take bych to rad resil co nejdrive, se stejnym pohledem, o2 nema smysl, UPC bych rad, ale jestli pujde nevim. vyplatilo by se nejake spolecne reseni pro cely objekt

Marek

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 04. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty UPC

Příspěvek  petouf Fri Dec 05, 2008 11:11 am

Internet budu řešit až začátkem příštího roku, ale mám jasno, že do O2 nepůjdu. UPC bych bral. Takže pokud by se UPC řešilo nějak hromadně jdu do něj...
Pěkný den přeje PEPE

petouf

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 05. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty UPC

Příspěvek  Radek Fri Dec 05, 2008 11:30 am

Ahojte, včera jsem odhlašoval kabelovku a internet (UPC) a rovnou se ptal na možnost převedení na nový byt. Bohužel v Dolních Měcholupech stále nemají natažené kabely (přestože se tam teď staví snad nejvíc v Praze) a termín, kdy by se tak mohlo udít mi sdělit nedokázali.
Záleží, kdy si pání z UPC uvědomí, jaký tam je potenciál a ostatní developeři jim k tomu rozhoupání snad pomůžou.
Do té doby mi nabídli jen satelitní řešení Neutral

Radek

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty internet

Příspěvek  Zuzana Jarošová Sun Dec 07, 2008 8:23 pm

Ahoj, taky bych to ráda řešila co nejdřív, ale UPC mi sdělilo stejné informace jako Radkovi. Pokud budete mít jiné řešení, dejte vědět, přidám se. Z.

Zuzana Jarošová

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 12. 08
Age : 45

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty UPC

Příspěvek  Michal (admin) Wed Dec 17, 2008 3:27 pm

Podle toho co tvrdil pam Klima pri predavani tak by UPC melo byt do pul roku .... ze pry jsou kabely na Kutnohorske

Michal (admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 27. 10. 08
Location : F-ko

https://novemecholupy.4umer.com

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty UPC

Příspěvek  Radek Fri Dec 19, 2008 3:39 am

to je co by kamenem dohodil, tak co jim bude trvat pul roku? Crying or Very sad

Je to doba moc dlouha na to, aby clovek vydrzel bez netu, ale dost kratka na to, aby zarizoval nahradni reseni...

tak ti nevim Question Smile

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty rozpočet WIFI

Příspěvek  Zuzana Jarošová Wed Dec 24, 2008 4:41 pm

Ahoj, pro mě je půl roku dlouhá doba, co si nechat udělat rozpočet na wifi anténu a rozhodnout se podle ceny na osobu. Question Do léta se mi fakt čekat nechce. Zuzka

Zuzana Jarošová

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 12. 08
Age : 45

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty wifi

Příspěvek  Zuzana Jarošová Tue Dec 30, 2008 1:25 pm

Ahoj, taky nic nechytím, budu kontaktovat cznet pro připojení, UPC bude u nás až někdy kolem léta a to se mi čekat nechce.



Zuzana Jarošová napsal:Ahoj, pro mě je půl roku dlouhá doba, co si nechat udělat rozpočet na wifi anténu a rozhodnout se podle ceny na osobu. Question Do léta se mi fakt čekat nechce. Zuzka

Zuzana Jarošová

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 12. 08
Age : 45

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty wifi

Příspěvek  Jana Tue Dec 30, 2008 2:26 pm

Ahoj Zuzko,

díky za rychlou odpověď. To UPC bude fajn, ale do léta fakt čekat nemůžu. Jsem ráda, že jsi mi potvrdila, že tam ta wifi prostě není. Napsala jsem dnes na to easywifi, co nám tam nechali letáky, tak až odpoví, napíšu sem.

Jinak přeji pěkného Silvestra v novém!Smile

Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty Internet již příští týden..

Příspěvek  Easywifi Sat Jan 03, 2009 8:26 pm

Dobrý den,
od Vašeho spolubydlícího jsem dostal kontakt na Vaše fórum. Rád bych Vás obeznámil se situací ohledně internetu, který naše společnost zavede do Vaše areálu. Dnes jsem provedli poslední kontrolu dostupnosti a během následujícího týdne bychom měli připojit páteřní konektivitu do areálu. Již nyní máme nějaké objednávky, které budeme vyřizovat. Naší snahou bude, abychom využili stávající LAN sítě ve Vašich bytech a tudíž instalace byla pro vás co nejpohodlnější. V případě, že by se vás dohodlo větší množství je možné uvažovat o množstevní slevě, ale jedná se množství nad 10 uživatelů.

Děkuji v případě dotazů či objednávek mě kontaktujte na obchod@easywifi.cz nebo www.easywifi.cz.

Jelikož sídlíme v Uhříněvsi je zajištěná rychlé vyřízení Vašich požadavků, kde zajišťujeme připojení např. celého areálu Zahrady Uhříněves, kde je možné u přecedy družstva získat na nás jistě kladné reference.

S pozdravem

Tým

easyWifi

Easywifi

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 03. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty Internet (WIFI)

Příspěvek  Roman Sat Jan 03, 2009 10:29 pm

Ahoj všem,
také bychom rádi zavedli internet co nejdříve. Nabídka eeasyWifi je zajímavá. Budete se někdo připojovat právě přes tuto společnost? Víte nějaké další detaily? (jak se dostali do našeho projektu, bližší technické specifikace, reference, jiné nabídky šité nám na míru, pokud přijmete tuto uvažujete o tom, že dáme dohromaday větší počet lidí atd)?
Díky za zpětnou vazbu a všem přeji příjemný vstup do nového roku v novém Very Happy .
R

Roman

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty Internet

Příspěvek  Jaskovi Sat Jan 03, 2009 11:09 pm

Ahoj,

určitě i my budeme chtít připojení na internet. Dnes na vstupních dveřích byl nějaký leták ohledně internetu a digitální televize, než jsem ho stačila ukázat manželovi, zmizel (teda ne manžel Very Happy ). Nevíte náhodou od jaké firmy to bylo? Byl tam pouze kontakt pan Novák.
Zdraví Denisa Jašková

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty Re: internet co nejdříve

Příspěvek  Marek Sun Jan 04, 2009 1:25 pm

Byla to digitalni tv a ADSL takze nejspis jen nejaky obchodni zastupce (mail byl na centrum.cz) pracujici pro O2...

Marek

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 04. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty Technické řešení

Příspěvek  Easywifi Sun Jan 04, 2009 1:33 pm

Dobrý den,

našel jsem zde dotazy na technické řešení.

Jelikož se snažíme realizovat rozvody, aby nikterak nenarušilo ráz stavby či ji nopoškodilo rozhodli jsme se využít stávajících rozvodů v domě = pokud si objednáte internet naleznete ho v ethernetové zásuvce instalované u vás v bytě.

Bytový komplex bude připojen páteřním spojem na 5Ghz případně na 10Ghz podle počtu zákazníků, kteří budou mít o internet zájem.

Do budoucna zvažujeme též nabídku VoIP služeb a IPTV.

S pozdravem

Tým

easyWifi

Easywifi

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 03. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty Re: internet co nejdříve

Příspěvek  Simona Sun Jan 04, 2009 7:55 pm

Dobrý podvečer,

též jsme dnes zahlédli nabídku na internetové připojení přes EasyWifi, která byla vyvěšena na vstupních dveřích. Internet bychom chtěli mít jako většina z Vás co nejdříve, ale možnost od Telefonicy O2 byla předem zamítnuta - pevnou linku bychom absolutně nevyužili a čekání do léta na UPC je moc dlouhé.

Tudíž bychom rádi využili možnosti připojit se přes EasyWifi a pokud bychom se dohodli v hojnějším počtu, bylo by to super. Internet potřebujem Very Happy

Hezký večer.

Simona

Simona

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 01. 09
Location : Éčko

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty UPC

Příspěvek  ZdeBr Tue Jan 06, 2009 12:58 pm

Ahoj vsem,
taky sem se zajimal o to jak to bude s kabelem a to uz 29.10.2008 a zde je vyjadreni primo od UPC :
Dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 29. 10. 2008, týkající se našich služeb.
Dle námi dostupných informací, budou naše služby ve Vaší lokalitě dostupné až v roce 2009.
Děkujeme Vám za pochopení a velice se Vám omlouváme, že Vám nemůžeme poskytnou příznivější informaci.
S pozdravem a přáním příjemného dne M. Půčková operátor klientského centra www.upc.cz
Bohuzel pri reakci ve smyslu ze rok ma 12 mesicu a toto je siroky pojem uz nedokazali odpovedet,
Jsme toho nazoru, ze bychom je meli zacit bombardovat dotazama a snad si uvedomi ze tech klientu je docela dost

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty internet

Příspěvek  Hana Klin Tue Jan 06, 2009 3:18 pm

Ahoj,
my jsme byli dlouhý roky klienty UPC, ale teď jsme dočasně zvolili O2. Využili jsme jejich nabídku na bonus a protože chytneme jen CT1, Nova a Prima objednali jsme i jejich TV a budeme se vším platit asi o 100 Kč více než předtím u UPC jen za internet.
Vy chytnete CT2 a CT4 ?
Chci se zeptat, proč se tolik lidí brání internetu od O2? Je problémovej, co máme čekat ? Shocked
Díky
Hanka

Hana Klin

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty internet

Příspěvek  Jana Tue Jan 06, 2009 3:58 pm

Ahoj Hanko,

a mohla bych se prosím zeptat, kolik to stojí? A za jak dlouho Vám tam zřídí tu telefonní linku? Děsí mě totiž, že budu čekat na telefonní linku třeba měsíc a pak ještě budu platit hodně zvlášť za telefonní linku, kterou nevyužiji v době mobilů a zvlášť ještě platit poplatek za ADSL:(. Jinak nemáš náhodou kontakt na toho pána, co visel leták v sobotu v Měcholupech, než ho někdo strhnul na všech vstupních dveřích?...

díky

Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty O2

Příspěvek  Radek Tue Jan 06, 2009 10:22 pm

Ahoj Hanko,

taky by mě zajímalo, kolik budete platit. Koukal jsem na nabídku O2 a bohužel je to tak, jak píše Jana - internet vždy jen v kombinaci s pevnou linkou s měsíčním paušálem kolem 400,- což dává dohromady něco přes 800,-. Teď mám internet od UPC do pětistovky...
Snažil jsem se najít balíček, kde by byla televize a internet, ale bohužel. Vždycky tam nacpou ten paušál za pevnou... Sad Pokud se pletu a něco mi uniká, tak mě, prosím, opravte.

Pro mě je to tedy jasné: O2 nemá smysl, na UPC nehodlám nyní čekat, takže zbývá wifi. Pokud cena (množstevní sleva) od easyWifi bude zajímavá, nebudu už hledat jiné poskytovatele a půjdu do toho přes easyWifi.

Radek

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty UPC/O2 vs easyWiFi.cz

Příspěvek  Easywifi Wed Jan 07, 2009 4:08 am

Dobry den,

jelikoz se zde na foru mnozi nazory, ze se v nasem pripade jedna o "WiFi" rad bych uvedl veci na pravou miru. V nasem pripade paterni konektivitu nepripojujeme pres "WiFi" (2.4GHz), ale pomoci tzv. radioreleovych point-to-point spoju v pasmech 5GHz, 10GHz, ale i 26GHz ci 60GHz. Vzdy se jedna o tzv. volna pasma, ktera jsou ovsem regulovana a monitorovana CTU.

Nami pouzite technologie jsou zalozeny na overenych prvcich renomovanych vyrobcu jako ALCOMA, RouterBoard, pfSense apod.

Jediny spoj "vzduchem" je tedy skutecne hlavni spoj do arealu. Nasledne je k zakaznikovi vzdy dotazena sluzba pomoci kabelu. Tyto mate ve svych bytech jiz pripraveny a mohou byt tedy okamzite vyuzity a snadno aktivovany.

Technologii "WiFi" na frekvenci 2.4GHz pak muze kazdy z vas vyuzit napr. pri instalaci vlastniho domaciho WiFi routeru, ke kteremu se pripoji napr. se svym notebookem.

Nase sluzby sice provozujeme pod znackou "easyWiFi.cz" - ale nemaji vetsinou v soucasne dobe se skutecnym "WiFi" nic spolecneho.

Navic jsme presvedceni, ze maximalni zjednoduseni instalace na pozadavek sitove karty v PC ci notebooku je v soucasne dobe stale jeste vyjimka. Vzdyt napr. UPC i O2 Vas nuti instalovat modemy. U nas tato potreba naprosto odpada. Nase sluzby jsou vzdy ukonceny pouze na rozhrani ethernet (RJ-45).

Verime, ze s nasimi sluzbami budete spokojeni.

Tym

easyWiFi.cz

Easywifi

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 03. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty to EasyWifi.cz

Příspěvek  Simona Wed Jan 07, 2009 8:23 pm

Dobrý večer,

myslím, že by to tu zajímalo více lidí, ne jen mě. Už tu taková otázka také padla. A to cena, popřípadě se slibovanou množstevní slevou. Přemýšleli jste již v týmu o konkrétních sumách (při urč. počtu uživatelů?) ?

Děkuji předem za odpověď.

Simona

Simona

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 01. 09
Location : Éčko

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty internet wifi x upc

Příspěvek  ZdeBr Wed Jan 07, 2009 10:50 pm

Ahoj lidi,
tak jsem vcera pisal na upc jak to vidi s tim zasitovanim a zde je odpoved:
Na Vámi zadané adrese bohužel prozatím není možnost připojení služeb a v dohledné době není budování rozvodů plánováno. V případě, že by se situace změnila, budete z naší strany informován.
Tedy uz neni co resit a to loni na stejny dotaz odpovedeli ze behom roku 2009
pokud Easywifi bude makat 100% tak ja ma jasno ...

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

internet co nejdříve Empty Re: internet co nejdříve

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru