Fórum Nové Měcholupy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Garazove stani
pro Bohdan Wed May 15, 2013 7:55 am

» Velikonoce
pro Patrik Polávka Thu Mar 28, 2013 10:27 am

» TV signal
pro Roman H Tue Aug 28, 2012 7:14 pm

» Plíseň kolem oken
pro suska Mon Feb 13, 2012 4:12 pm

» kradez
pro Bohdan Wed Jul 06, 2011 12:45 am

» Nesrovnalosti s vyúčtováním s firmou DaK
pro Radek Thu Jun 09, 2011 10:01 pm

» Vyúčtování 2010
pro katkaj2006 Thu Jun 02, 2011 3:43 pm

» Vyhledávání v katastru
pro mirepete Mon Mar 28, 2011 7:24 pm

» Vypinac el. vozu
pro Mayk07 Thu Mar 24, 2011 12:12 am

Průzkum

Ukradli / Vykradli Vam auto?

Evidencni List od DaK Vote_lcap33%Evidencni List od DaK Vote_rcap 33% [ 2 ]
Evidencni List od DaK Vote_lcap17%Evidencni List od DaK Vote_rcap 17% [ 1 ]
Evidencni List od DaK Vote_lcap17%Evidencni List od DaK Vote_rcap 17% [ 1 ]
Evidencni List od DaK Vote_lcap33%Evidencni List od DaK Vote_rcap 33% [ 2 ]

Celkem hlasů : 6

Gallery


Evidencni List od DaK Empty
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]


Nejvíce zde bylo současně přítomno 24 uživatelů dne Mon Oct 30, 2023 3:01 pm

Evidencni List od DaK

+5
Radek
ZdeBr
Roman
Primáti
Michal (admin)
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Evidencni List od DaK Empty Evidencni List od DaK

Příspěvek  Michal (admin) Thu Jan 08, 2009 2:19 pm

Prisel nam vcera email od DaK s evidencnim listem a nezda se mi tam, ze (jestli jsem to dobre pochopil) po nas chteji zaplatit za cely prosinec ikdyz jsem byt prebiral az v polovine mesice.

Taky se chci zeptat jak se vam zda vypocet za garazove stani?
Popripade jestli taky mate nejake vyhrady?

Michal

Michal (admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 27. 10. 08
Location : F-ko

https://novemecholupy.4umer.com

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty Re: Evidencni List od DaK

Příspěvek  Primáti Thu Jan 08, 2009 6:37 pm

Také jsem jim poslal několik otázek:

a) proč platíme celý prosinec (také byl byt předán později)
b) kde vzali "roční náklady" pro výpočet spotřeby tepla a vody
- tady předpokládám, že budou argumentovat zkušenostmi z jiných projektů, ale přesto...)
c) mne zajímá, jak v prosincové platbě za "úklid" zohlednili těch 14 dní "vánočního klidu" při kterých se neukázali...
- ne že bych tomu milému pánovi nepřál dovolenou přes Vánoce, ale zase mi přijde, že když už předkládají tak detailní rozpis tak že by mněl být vážně dotažený do konce...

Asi do toho moc šťourám, tak jsem zvědav, zda mne budou ignorovat...

Op.

Primáti

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Roman Fri Jan 09, 2009 12:58 am

Ahoj,
neštouráte do toho sami. Chtěl jsem zaslat podklady k výpočtům, ale zatím nic......
Jinak způsob výpočtu garáže se mi nelíbí vůbec (platba za garáž záleží na velikosti bytu, což považuji za úplnou nerozumnost, protože je každá garáž stejná).
R

Roman

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  ZdeBr Mon Jan 12, 2009 1:59 pm

Ahoj vsem, taky jsem dostal evidenci list a taky sem mi tamnezda spoutu veci, dne 08.01.09 v 07:24 jsem psal panu Dvorakovi mela a zadal o vysvetleni do dnesniho dne jsem nedostal ani carku - problem mam take s tim proc platit od 01.12.08 kdyz klice jsem dostal az 14 a to je jen zacatek - platime za popelnice ktere NEJSOU ty dva kontajnery pro cely blok je dost MALO a ty velkoobemove neustale plne !! uklid des a hruza a za takovy penize nemozno a par dalsich polozek na listu by se jeste naslo, napada nekoho co s tim dale ??!! ZdeBr

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Radek Mon Jan 12, 2009 9:24 pm

Taky jsem dnes dostal vyuctovani a vzhledem k tomu, jak se stavi (nebo spis nestavi) k vasim mailum tak tam radsi zavolam Smile

Nejlepsi bude si vsechny nejasnosti pekne psat a pak to probrat v klidu na 1.spolecne schuzi. Nevite kdy by tak mohla probehnout? A kdo ji svolava? Spravce ci DaK?

Radek

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty Dak

Příspěvek  ZdeBr Tue Jan 13, 2009 12:00 pm

Ahoj vsem tak svet se zblaznil Wink prisla mi odpoved od DaKu od pana Milan Dvoraka
tykajici se popelnic a plateb jiz od 01.12.08 :

nestacim se divitjaky ton jste zvolil aniz by jste vedel okolnosti.
1. Popelnice je vec majitele objektu. V soucasne dobe je to stale v reseni a chystame kontejnery pridat.
2. Jek je to mozne? Jednoduse. Koupi vaseho bytu jste se stal zaroven i majitelem casti celeho domu za ktery zodpovidate. To znamena, ze jsou tam nasmlouvane od 1.12.2008 sluzby, ktere zajistuji chod domu. Treba sprava a udrzba kotelny, domu, zalohy za elektrinu na spolecne prostory, uklid, odvoz tech dvou popelnic..... atd atd... a na tech se vy jako spolumajitel musite podilet.
3. Zadne penale nebudeme vymahat. Nastavte si platby prosim tak, aby po zbyvajici rok chodili do toho 5. dne prislusneho mesice.

P.S. by me zajimalo jaky ton jsem zvolil Wink

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Jana Tue Jan 13, 2009 12:43 pm

Ahoj, tak té odpovědi se mi až nechce věřit. Obávám se, že to svědčí o způsobu jednání do budoucna:(.
K popelnicím se nebudu vyjadřovat, ale vlastnické právo k bytu nás podle občanského zákoníku přechází dnem vkladu do katastru nemovitostí. A to jsem si tedy opravdu nevšimla, že by bylo do konce roku. Navíc vlastnické právo ke společným částem domu přechází podle zákona o vlastnictví bytů přechodem vlastnického práva k jednotce.
Vážně tedy nevím, co to tedy na nás zkouší?
A věc s penále? Nevím, jaké penále by po mě mohli chtít, když jsem fakturu za prosinec dostala nazačátku ledna?

Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Radek Tue Jan 13, 2009 5:13 pm

To snad ani nemá cenu komentovat. Když dokáží takto reagovat, tak se máme asi na co těšit. Snažím se tam dovolat, ale když už to někdo zvedne, tak mi oznámí, že to řeší někdo jiný a přepojí mě na "mrtvou" linku...

Každopádně po 31.3. máme případně možnost vypovědět jim smlouvu, tak snad se začnou chovat slušně.

Jinak fakturu přepošlu pěkně na Ekospol, protože jednak dle katastru je stále vlastníkem jednotky a jednak mi svými chybami znemožňuje bydlení - už počtvrté budou přebouchávat koupelnu a vypadá hůř a hůř Sad

R.

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Zuzana Jarošová Wed Jan 14, 2009 2:08 pm

Zdravím,

čtu, jaké jsou problémy se správcovskou firmou, a mám dotaz. Podle čeho nám vypočítali zálohy za teplo? Víte to někdo? Záloha mi přijde vysoká, vzhledem k tomu, že mám byt 1kk (v porovnání se zálohami u známých), nerada bych poskytovala bezúročnou půjčku firmě DaK Crying or Very sad .

Díky za odpověď, Zuzka

Zuzana Jarošová

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 12. 08
Age : 45

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty Evidenční listy DaK

Příspěvek  Jaskovi Sun Jan 18, 2009 8:12 pm

Ahoj,

chci se zeptat, zda už někdo dostal od DaKu podklady k evidenčním listům.

Denisa

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty evidencni listy

Příspěvek  ZdeBr Tue Jan 20, 2009 11:04 pm

STALE NIC Sad

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty Evidencni list DaK

Příspěvek  Jaskovi Wed Jan 21, 2009 11:46 am

Nam taky nic neprislo Evil or Very Mad
Jsem pekelne nastvana, asi by to chtelo tu schuzku s firmou DaK. Neodpovedeli ani na problem s garazovymi vraty. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Denisa

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Radek Wed Jan 21, 2009 12:22 pm

Také nic. Psal jsem minulý týden pár dotazů a že nezaplatím dokud neodpoví, ale nic. Asi ty peníze zas tak nepotřebují Cool

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Lukáš Wed Jan 21, 2009 6:02 pm

Tak se nestačím divit co všechno firma DaK s námi provádí za vylomeniny jak v cirkusu podle toho co tu čtu. Nám zase poslali zálohy uplně jiného bytu a když jsme na to upozornili, že ani nevíme jakou formou to platit tak nám řekli, že to vyřizuje někdo jiný kdo má právě dovolenou a měli nám pak zavolat a vyjádřit se k tomu a doted nic a je to už 14 dní tak tam zítra zkusím zavolat a uvidím co mi na to poví jinak co se týče těch záloh taky se mi to zdá příliš drahé.Mám 1KK a kolega, který má 3KK platí jen o něco málo více než já affraid . I to teplo je trochu přitažené za vlasy, popelnice je kapitola sama pro sebe a co se týče úklidu tak jsem si tam teda zatím ani nikoho nevšimnul, že by tam něco dělal a peníze za úklid jsou taky docela přehnané za tu cenu se klidně můžeme dohodnout a střídat se v uklidu na každý vchod sami jako jsem to měl tam kde jsem bydlel předtím a neplatili jsme za uklid nic.


Naposledy upravil Lukáš dne Wed Jan 21, 2009 6:15 pm, celkově upraveno 2 krát

Lukáš

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 11. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Lukáš Wed Jan 21, 2009 6:13 pm

ještě mě napadlo zeptat se někde jaké zkušenosti s firmou DaK mají v jiných objektech

Lukáš

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 11. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Zuzana Jarošová Wed Jan 21, 2009 7:48 pm

Ahoj, je vidět, že problém má skoro každý. Co se domluvit na nějakém společném postupu?Zuzka

Zuzana Jarošová

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 12. 08
Age : 45

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Jaskovi Wed Jan 21, 2009 7:53 pm

Ahoj,

urcite bude lepsi, kdyz se do cele veci vlozime vsichni. Asi by nebylo spatne pozvat zastupce z DaKu. Udelame schuzi nekde ve vchode.

Denisa

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty Forum Bolonska

Příspěvek  Jaskovi Wed Jan 21, 2009 8:04 pm

Nasli jsme forum arealu Bolonska v Hornich Mecholupech, stoji za to kouknout se na nej. www.bolonska.cz. Myslim, ze problemy s DaKem nemame jen my... Mad

Denisa

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Lukáš Wed Jan 21, 2009 8:05 pm

Ahoj,
určitě to není špatný nápad pozvat někoho z DaK, ale po tom co jsem si tady přečetl nevím zda nám vůbec vyhoví a tady na fóru je nás přihlášeno jen 44 a ne všichni se sem koukají. Navíc určitě né všichni zatím v našem novém bydlišti už bydlí my sami se nastěhujeme až tento pátek a to tam ještě nemáme vše

Lukáš

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 11. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Jana Wed Jan 21, 2009 9:55 pm

Ahoj,

špatné rekace na boloňské jsem taky bohužel před nějakou dobou četla. Podle jejich stránek mají dokonce spravovat dost takovýchto objektů, ale docela by mě zajímalo, kolik z těchto objektů už jim vypovědělo smlouvu. My máme podle mě oproti boloňské tu výhodu, že jim můžeme vypovědět smlouvu poměrně brzy, ale taky to bude stát dost práce, protože některým lidem to bude asi úplně jedno:(.

Já volala panu Dvořákovi minulou středu, potom co nebyla žádná reakce na mail a řekla jsem mu, že to prostě nebudu platit, dokud nedodá rozumnější podklady. Řekl, že to chápe po mé argumentaci. Dále řekl, že bude muset svolat nějakou schůzku s ekospolem a úklidovou firmou, ale žádná reakce. Podle zkušeností si tak myslím, že mě spíš chtěl umlčet, když už jsem se mu dovolala.

Každopádně taky nic zatím neplatíme a jsem na 100% pro svolání té schůzky a pozvání pana Dvořáka. Jen je prostě otázka, kolik lidí to bez námitek zaplatilo a jestli tedy my nejseme pouze ti "troublemakers" Crying or Very sad .

Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Lukáš Wed Jan 21, 2009 10:12 pm

Taky jsem pro nějaké projednání a hlavně pro podání rozumných podkladů. A hlavně bych vyžadoval od společnosti kterou platíme tedy nějaké solventní jednání. Případně budu pro zvolit jinou firmu dokud je čas. Co se týče úklidu jak jsem četl na fóru boloňské, jsem raději úklid zvolil jako samostatné téma v oddělení bytový komplex Idea . Budu rád pokud se tam podíváte a sami přidáte svoje poznatky, aby jsme se mohli nějak sjednotit co se týče stížností.

Lukáš

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 11. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty Evidencni list DaK

Příspěvek  Jaskovi Wed Jan 21, 2009 10:24 pm

Protoze vsichni najemnici nejsou na foru, zkusme se domluvit my, co tu jsme. Navrhneme kdy se sejdeme, kde se sejdeme a pozveme i pana Dvoraka. Pak bychom to vylepili na vsechny vchody. Videla bych na zacatek pristiho tydne, treba v utery. A zrejme v garazi. Co vy ostatni?

Denisa

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty schuzka s p.Dvořákem

Příspěvek  Lukáš Wed Jan 21, 2009 10:35 pm

příští týden mi nevadí, ale mohu jen v dopoledních hodinách asi tak do 11:30

Lukáš

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 11. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty Evidencni list DaK

Příspěvek  Jaskovi Wed Jan 21, 2009 10:39 pm

No nam to taky nevadi dopoledne, zrejme i DaKu by to vyhovovalo.

Denisa

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty DaK

Příspěvek  Jana Wed Jan 21, 2009 10:52 pm

dopoledne mi taky nevadí, ale pokud by to bylo možné, přimlouvám se za jiný den než úterý. díky

Jana

Jana

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 11. 08
Location : áčko

Návrat nahoru Goto down

Evidencni List od DaK Empty Re: Evidencni List od DaK

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru