Fórum Nové Měcholupy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Garazove stani
pro Bohdan Wed May 15, 2013 7:55 am

» Velikonoce
pro Patrik Polávka Thu Mar 28, 2013 10:27 am

» TV signal
pro Roman H Tue Aug 28, 2012 7:14 pm

» Plíseň kolem oken
pro suska Mon Feb 13, 2012 4:12 pm

» kradez
pro Bohdan Wed Jul 06, 2011 12:45 am

» Nesrovnalosti s vyúčtováním s firmou DaK
pro Radek Thu Jun 09, 2011 10:01 pm

» Vyúčtování 2010
pro katkaj2006 Thu Jun 02, 2011 3:43 pm

» Vyhledávání v katastru
pro mirepete Mon Mar 28, 2011 7:24 pm

» Vypinac el. vozu
pro Mayk07 Thu Mar 24, 2011 12:12 am

Průzkum

Ukradli / Vykradli Vam auto?

POPELNICE na papír a plasty Vote_lcap33%POPELNICE na papír a plasty Vote_rcap 33% [ 2 ]
POPELNICE na papír a plasty Vote_lcap17%POPELNICE na papír a plasty Vote_rcap 17% [ 1 ]
POPELNICE na papír a plasty Vote_lcap17%POPELNICE na papír a plasty Vote_rcap 17% [ 1 ]
POPELNICE na papír a plasty Vote_lcap33%POPELNICE na papír a plasty Vote_rcap 33% [ 2 ]

Celkem hlasů : 6

Gallery


POPELNICE na papír a plasty Empty
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]


Nejvíce zde bylo současně přítomno 24 uživatelů dne Mon Oct 30, 2023 3:01 pm

POPELNICE na papír a plasty

+2
ZdeBr
Hana Klin
6 posters

Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty POPELNICE na papír a plasty

Příspěvek  Hana Klin Fri Jan 09, 2009 2:52 pm

Ahoj,
nevíte v čí kompetenci je objednat pro nás popelnice na tříděný odpad ? DaK nebo MÚ ?
Současné popelnice ve vedlejší ulici jsou pořád plné. Myslím, že je nás hodně a zašloužili bysme si aspoň od každé jednu Surprised
Díky
Hanka

Hana Klin

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty trideny odpad

Příspěvek  ZdeBr Mon Jan 12, 2009 2:00 pm

popelnice pro trideny odpad jsou v kompetenci MU snad se ve stredu dopoleden dovim nejake info ZdeBr

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty Popelnice na tříděný odpad.

Příspěvek  Honza Wed Jan 14, 2009 12:32 am

ZdeBr napsal:popelnice pro trideny odpad jsou v kompetenci MU snad se ve stredu dopoleden dovim nejake info ZdeBr

Ahoj byl jsem se zeptat na MU ohledně popelnic na tříděný odpad a dostalo se mi odpovědi, že popelnice a to i ty na tříděný odpad MU nema v kompetenci a máme se obrátit na Pražské komunální služby. http://www.psas.cz/


Takže bych navrhoval obrátit se na firmu DaK a požádal je o zařízení popelnic na tříděný odpad.

Honza

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 07. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty Popelnice na tříděný odpad

Příspěvek  Hana Klin Wed Jan 14, 2009 10:26 am

Ahoj,

díky za zjištění informací. Tak jsem dnes poslala mail na pana Dvořáka se žádostí o zařízení popelnic na tříděný odpad, tak uvidíme Smile

Hanka

Hana Klin

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty Re: POPELNICE na papír a plasty

Příspěvek  Primáti Wed Jan 14, 2009 11:46 am

Já si všimnul, že popelnice na tříděný odpad (žlutá, zelená i modrá jsou cca 50m od domu (když se jde na zastávku "U střediska" tak je to po pravé straně v ulici rovnoběžné s tou naší.

Přijde mi to celkem blízko - mohlo to být i horší

Op

Primáti

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty popelnice na trideny odpad

Příspěvek  Hana Klin Wed Jan 14, 2009 8:14 pm

ano, popelnice jsou sice blizko, ale hned plne:-(

Hana Klin

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty trideny odpad

Příspěvek  ZdeBr Wed Jan 14, 2009 10:47 pm

ahoj vsichni, co se tyka popelnic na trideny odpad tak jsem byl tak drzej,ze jsem si zasel na urad a zeptal se pana starosty:
dneskem podepsal smlouvu s PS a.s. a nejpozdeji do konce pritiho tydne by mely tyto kontajnery stat pobliz nasich bytovek a co se tyka umisteni melo by to byt nekde u dolniho parkoviste, tim to nas prosi abychom vydrzeli a pokud to jen bude mozne tak vetsi kusy skladovat zatim ve sklepe,dalsi info je ohledne velkokapacitnich kontajneru cca co 14 jsou pristavovany,tak to snad vydrzime Wink ahoj vsem

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty popelnice na smíšený odpad

Příspěvek  petouf Tue Jan 27, 2009 11:23 am

Zdravím všecky
Nedávno byly dvě popelnice na smíšený odpad nahoře u ulice Dolnoměcholupská. Dlouho nebyly vyváženy a začal se kolem nich tvořit nepořádek. Ten konečně zmizel, bohužel i s popelnicema. Teď jsou dvě popelnice dole u garáží, nahoře ani jedna. Myslím, že je to důvod toho svinčiku, který kdosi vytvořil na začátku parčiku u nádoby na psí exkrementy. Je pochopitelné, že pokud jde někdo (já :-) ) nahoru na autobus, nechce se mu zacházet s odpadky dolu a raději by je vyhodil po cestě. Tim samozřejmě neomlouvám nepořádníka, který se snaží za barákem vytvořit skládku Evil or Very Mad
Svinčík jsem včera uklidil - alespoň jeden dobrý skutek denně Very Happy - a poslal dotaz na naší slavnou firmu DaK. Ta odpověděla záhy toto:
"Dobry den, pocatkem mesice dojde k navyseni na sest techto kontejneru. Bohuzel mam pro vas mozna smutnou zpravu, ale dle projektu misto urcene na tyto kontejnery je prave dole. Pokud se ovsem vase SVJ rozhodne o premisteni nebo roztrzeni techto sesti kontejneru na tri a tri, pak se timto rozhodnutim budeme ridit. Do te doby je nechame tak jak je v projektu navrzeno. Bohuzel."

Tak se chci optat, zda by naše SVJ nemohlo rozhodnout o rovnoměrnějším rozmístění popelnic, možná by to zamezilo tvorbě svinčíku okolo nás...?
Díky, přeji všem hezký den!
PEPE

petouf

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 05. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty Popelnice

Příspěvek  Radek Sat Jan 31, 2009 3:03 pm

Tak ode dneška máme na dolním parkovišti 6 popelnic na smíšený odpad, 1 na papír, 1 na kartony a 1 na sklo Smile

Konečně se můžeme začít chovat ekologicky Very Happy

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

POPELNICE na papír a plasty Empty Re: POPELNICE na papír a plasty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru