Fórum Nové Měcholupy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Garazove stani
pro Bohdan Wed May 15, 2013 7:55 am

» Velikonoce
pro Patrik Polávka Thu Mar 28, 2013 10:27 am

» TV signal
pro Roman H Tue Aug 28, 2012 7:14 pm

» Plíseň kolem oken
pro suska Mon Feb 13, 2012 4:12 pm

» kradez
pro Bohdan Wed Jul 06, 2011 12:45 am

» Nesrovnalosti s vyúčtováním s firmou DaK
pro Radek Thu Jun 09, 2011 10:01 pm

» Vyúčtování 2010
pro katkaj2006 Thu Jun 02, 2011 3:43 pm

» Vyhledávání v katastru
pro mirepete Mon Mar 28, 2011 7:24 pm

» Vypinac el. vozu
pro Mayk07 Thu Mar 24, 2011 12:12 am

Průzkum

Ukradli / Vykradli Vam auto?

Úklidy baráků Vote_lcap33%Úklidy baráků Vote_rcap 33% [ 2 ]
Úklidy baráků Vote_lcap17%Úklidy baráků Vote_rcap 17% [ 1 ]
Úklidy baráků Vote_lcap17%Úklidy baráků Vote_rcap 17% [ 1 ]
Úklidy baráků Vote_lcap33%Úklidy baráků Vote_rcap 33% [ 2 ]

Celkem hlasů : 6

Gallery


Úklidy baráků Empty
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]


Nejvíce zde bylo současně přítomno 24 uživatelů dne Mon Oct 30, 2023 3:01 pm

Úklidy baráků

+3
Radek
Primáti
Evča
7 posters

Goto down

Úklidy baráků Empty Úklidy baráků

Příspěvek  Evča Tue Feb 17, 2009 12:12 pm

Myslím, že úklidová firma se stále ještě nerozjela a stále neuklízí. Proto jsem se rozhodla za úklid neplatit. Prosím o Vaše postřehy a názory.

Evča

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Úklidy baráků Empty Re: Úklidy baráků

Příspěvek  Primáti Wed Feb 18, 2009 2:41 am

přestože se sem za posledních 12 hodin kouklo 16 sousedůa nikdo nereagoval, primáti nalezli dostatek odvahy a odpovídají...
není to postřeh, spíš názor (toť omluva všem potrefeným husám):

bude to vypadat následovně:
- chvíli bude DAK dělat mrtvého brouka.
- pak si ta jediná účetní (co v DAKu pracuje na půl úvazku) všimne, že jí chybí pár stovek.
- následně DAK pošle email, ve kterém sdělí, že podle ... (spousta právnickejch termínů, který mimo dvou sousedů s titulem JUDr zasreašej každýho) ... že podle... jim visíš cca X tisíc CZK za utrpěnou ztrátu.
- pak se lekneš, chvíli budeš telefonovat na hluchou linku (oni si prostě telefonujou jen s těma, se kterejma chteji)..
- ve finále vyměkneš, a díky vstřícnému příslibu, že pokud doplatíš, co dlužíš, nebude účtované penále, to bez řečí doplatíš... cheers
- prostě nic mimořádného…

ale jinak máš naši plnou podporu... Jdi nám příkladem Smile))

no nic... naprosto seriózně - je to na ...
stejně se dřív nebo později domluvíme, a pošleme je do háje. (jen co sem mluvil se známejma co bydlí kolem - DAK tu točí už kdekoho.
takže dej vědět, jak to dopadlo.

primáti

P.S.:
co se tak někde zase srazit ?

zanadávat si, (nás od posledního setkáni natáhli snad všechny obchody s vybavenim v Praze, řemeslníci rozbili víc, než stihne tříleté dítě za letní prázdniny, a reklamací bylo zamítnuto víc, než za posledních pět let dohromady ...

Navrhuju:
pátek 6. 3. 2009, 19 hodin v místním steakhouzu (pro pamětníky Pizzerie - přízemí). Po zkušenostech z minula doporučeno se zeptat obsluhy na stůl "nové měcholupy".

V březnu má být také schůze vlastníků, tak se alespoň stmelíme předem, abychom byli sehraní...

Opice.

Primáti

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Úklidy baráků Empty Dak

Příspěvek  Radek Fri Feb 20, 2009 9:16 pm

Ahojte, co se úklidu týče souhlasím, že žádná sláva, jediné co funguje je úklid sněhu, ale to je asi tím, že kdyby si někdo zlomil nohu, tak by to Dak stálo pěkných pár kaček, ale když nebude párkrát vytřeno, nic se nestane...

Jinak co se placení týče, v prosinci jsem DaKu napsal email s pár dotazy a dodatkem, že dokud neodpoví a nevysvětlí jednotlivé položky, tak nezaplatím ani korunu. No a dosud žádná odpověď tudíž Dak nedostal ještě ani halíř...a jak to tak vypadá, bude to ještě chvíli trvat (min. do první schůze)

Se srazem souhlasím, pokud budu moci (zatím to vypadá že jo) tak určitě dorazím.

Radek

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

Úklidy baráků Empty Re: Úklidy baráků

Příspěvek  Simona Sat Mar 14, 2009 10:40 pm

Ahojte,

vůbec nejlepší jsou teď všude polétané a rozmáčené letáky. Nevím, který chytrák je hodí ke vchodu a jde. Pak to vypadá, tak jak to vypadá a pak ještě ty koleje v trávnících... No nevím. Snad to "někdo" urovná... Jinak úklid nic moc, ale nejvíc mě teď "vystrašily" ty vykradený auta, co jsem se tu dočetla. Že by už ani v garážích nebylo bezpečno?!

Hezky dny!

Simona

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 01. 09
Location : Éčko

Návrat nahoru Goto down

Úklidy baráků Empty Re: Úklidy baráků

Příspěvek  Primáti Tue Mar 17, 2009 11:46 pm

k těm letákům -

ono to je těžké... když ti roznašeči nemají klíč, aby letáky hodili do schránky, ...
asi by to chtělo ke vchodu na takový spam umístit nějaký zásobník... nejlépe drátěný, aby se v něm nedržel sajrajt...

spíš mi je líto zahrádkářů.... ploty plné papíru sjou nehezké...

op

Primáti

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Úklidy baráků Empty uklidy a letaku

Příspěvek  Roman Sun Mar 29, 2009 11:18 pm

Ahoj vsem,

za nas nazor - uklid u nas je desivej. Chodba vypada jako by se schodu nikdo ani nedotkl. (o ostatnim ani nemluve). Zkusim jeden nespokojenej mail primo uklizeci firme. Pokud se nic nezlepsi bude potreba koordinovanejsi akce.
Jinak letaky jsou des - nepomola by venku cedulka s tim ze sem nechceme zadnou reklamu? Drateny kose venku asi nejsou spatnej napad - nevim vsak jak by se vesli pod pristresek....co na to hasici a jiny predpisy.....

Mejte se R

Roman

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Úklidy baráků Empty Mytí dlaždic

Příspěvek  Hana Klin Mon Mar 30, 2009 9:33 am

Ahoj,

nevím jakou máte zkušenost s mytím použité dlažby - třeba na balkonu, ale já jsem zoufalá. O víkendu jsem musela vzít špachtli a tou dlažbu očistit od cementu, který tam našlapali řemeslníci při pokládce. Teď sice nemáme na balkoně nánosy cementu, ale jen fleky. Drhla jsem dlažbu pískem, rejžákem a stejně vypadá dlažba špinavě. Je to nejpíš protiskluzovou úpravou.

Ne že bych se chtěla úklidu nějak zastávat, ale po umytí barák asi zářit nebude.

Hanka

Hana Klin

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Úklidy baráků Empty Úklid domů

Příspěvek  Jaskovi Mon Mar 30, 2009 10:50 pm

Co se týká úklidů domů, tak si myslím, že dokud nebude "dostěhováno", nebude to nikdy lepší. Uklízejí podle mě tak normálně, zatím se moc nepředřou, ale poustu bince se nanosí při bytových úpravách atd. Možná kdyby si každý, který měl řemeslníky v bytě, po sobě chodbu zametl nebo i "uklidil popadané dlaždičky na chodníku mezi domy", neřešil by se tolik úklid.

Denisa

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

Úklidy baráků Empty úklid

Příspěvek  Radek Tue Apr 28, 2009 2:20 pm

Ahojte,

dnes jsem vyjímečně přes den doma a nestačím se divit. Travička se seče (konečně) Smile , na chodbách se myjou všechny světla.... Že by konečně obrat k lepšímu? Smile Jen doufám, že to není jen kvůli nadcházející první schůzi, ale chce se mi věřit, že není.

Jinak co se podlahy na chodbách týče, souhlasím s Hankou, je natolik zasviněná od dělníků ze stavby, že to asi běžný úklid nespraví a bude to chtít nějaké chemické čištění, jinak se těch fleků asi nezbavíme.

Mějte se,
Radek

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

Úklidy baráků Empty Re: Úklidy baráků

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru