Fórum Nové Měcholupy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Garazove stani
pro Bohdan Wed May 15, 2013 7:55 am

» Velikonoce
pro Patrik Polávka Thu Mar 28, 2013 10:27 am

» TV signal
pro Roman H Tue Aug 28, 2012 7:14 pm

» Plíseň kolem oken
pro suska Mon Feb 13, 2012 4:12 pm

» kradez
pro Bohdan Wed Jul 06, 2011 12:45 am

» Nesrovnalosti s vyúčtováním s firmou DaK
pro Radek Thu Jun 09, 2011 10:01 pm

» Vyúčtování 2010
pro katkaj2006 Thu Jun 02, 2011 3:43 pm

» Vyhledávání v katastru
pro mirepete Mon Mar 28, 2011 7:24 pm

» Vypinac el. vozu
pro Mayk07 Thu Mar 24, 2011 12:12 am

Průzkum

Ukradli / Vykradli Vam auto?

Sport & Hobby - Stránka 2 Vote_lcap33%Sport & Hobby - Stránka 2 Vote_rcap 33% [ 2 ]
Sport & Hobby - Stránka 2 Vote_lcap17%Sport & Hobby - Stránka 2 Vote_rcap 17% [ 1 ]
Sport & Hobby - Stránka 2 Vote_lcap17%Sport & Hobby - Stránka 2 Vote_rcap 17% [ 1 ]
Sport & Hobby - Stránka 2 Vote_lcap33%Sport & Hobby - Stránka 2 Vote_rcap 33% [ 2 ]

Celkem hlasů : 6

Gallery


Sport & Hobby - Stránka 2 Empty
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]


Nejvíce zde bylo současně přítomno 24 uživatelů dne Mon Oct 30, 2023 3:01 pm

Sport & Hobby

+8
ZdeBr
Patrik Polávka
krizom1
Jaskovi
Jana
Radek
Roman
Primáti
12 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re: Sport & Hobby

Příspěvek  tanka Mon Jul 13, 2009 9:15 am

Ahoj,
prosím, pokuď se nesejde dostatek lidí a volejbal se nekoná, dejte včas info správci, protože už je docela rozzlobenej. O hřiště mají zájem i jiní, kteří si chtějí zahrát. On minulou středu blokoval hřiště pro nás a nepřišel nikdo..před hřištěm mu postávala skupinka sportovních nadšenců a zahrát si nemohli..
Lepší by byl postup nejdříve se během začátku týdne domluvit a v případě zájmu si hříště rezervovat..Pravidelná rezervace, pokuď se neumíme sejít ani tak,aby nás bylo aspoň na půl hříště nemá cenu..

tanka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re: Sport & Hobby

Příspěvek  ZdeBr Mon Jul 13, 2009 10:41 pm

Ahoj vsem nadcencum pohybu, nedami to abych nereagoval na to co je zde receno, nekteri z nas jiz dostali castecnou odpoved mejlem!!Tedy receno cistou cestinou Tano tohle je od Tebe rana pod pas!!pokud si pamatuji tak na zacatku nas bylo pozehnane,pak nekteri zjistili, ze jsou na "vyssi" urovni a je tedy pod jejich dustojnost si jit zahrat s tema co to nehraji zavodne - zde by bylo slusnosti rici pardon my s vama NECHCEME HRAT - ale to je jina vec. Ono je sice pekne domlouvat se na zacatku tydne - hezky receno - ale to bychom se v tu stredu na to hriste nemuseli uz take dostat, kort ted kdyz je pekne !!! a pan spravce nema duvod byt docela rozzlobeny - kdyby byl co k cemu tak - my mame hriste od 19:00 - neprijde-li nikdo do cca 19:10,at tam pusti jine zajemce, my bychom si za to mohli sami, byla by to nase blbost - Jinak te vyvedu z omylu prisle JEDEN CLOVEK i s doprovodem !!!! jako doporuceni navrhuji toto:
at pisne ten kdo ma zajem chodit PRAVIDELNE a je, tedy at se prihlasi ten kdo pujde tento tyden a bude se vedet - pokud se nikdo neprihlasi nema cenu se kohokoliv DOPROSOVAT Podotyka ze je to SKODA Ale rad bych aby bylo zvato v uvahu to, ze jsou PRAZDNINY A DOVOLENE !!!!! co se me tyce tak kdyz budu mit takouvou smenu abych stihal jdu vzdy - bohuzel tuto stredu ma odpolko Sad Zdenek

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re: Sport & Hobby

Příspěvek  ZdeBr Mon Jul 13, 2009 10:46 pm

P.S. Od Denisy prisel prisel navrh zkratit hraci dobu ze 120 min na 60 min a posunout start -

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re: Sport & Hobby

Příspěvek  tanka Tue Jul 14, 2009 1:06 pm

Ahoj,
to nebyla vytka, pouze jsem tlumocila slova spravce,at odkazu panu Skerikovi, coz mi prislo dost nefer,protoze na nej je pouze rezervace napsana a chodi nas hravat vic a tak jsem to napsala sem, abychom se domluvili. Nechapu ranu pod pas..Sama kdyz mam rezervaci na hriste a z nejakeho duvodu nemohu,tak volam, abych ho neblokovala. Uz me za to nekolikrat serval..nema to proste rad..Jen jsem chtela rict,ze pro pravidelnou rezervacku by bylo potreba alespon 4-5 lidi,co by chodili pravidelne (ve 3 se to hraje docela tezko pres sit)..a dalsi se mohou pridat..pripadne se zkusit domluvit, treba s tou skupinkou minule ve ctvrtek,kde si Michal bral cislo na nekoho od nich, aby nas bylo vic...pokud to nekdy nevychazi a nesejdeme se, tak neni problem pro ten den zrusit rezervaci..nebo se pro priste domluvit,ze po 15 minutach, kdyz nikdo neprisel,rezervace pada..stejne se nevyhneme tomu,ze si zavolame a dame vedet..osobne za nas pravidelnost zarucit nemohu,kdyz vidim,ze volno budu mit a stiham a mam zrovna ruce ok,tak behem dne vzdy volam a ptam se,zda se hraje. Kdyz mam volno, jsem na jednom z hrist docela casto..ze nekdo lepsi odesel hrat v jiny den s jinymi lidmi,to je jeho rozhodnuti..
Denisin napad,zkratit na hodku a posunout zacatek mi vyhovuje mnohem vic..na 90% bych lip stihala..

tanka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re: Sport & Hobby

Příspěvek  SkerikM Tue Jul 14, 2009 3:12 pm

Za sebe bych rád dodal, že mi ve středu nikdo nepsal ani nevolal, že nepřijde, takže nebylo proč rezervaci rušit...

M.

SkerikM

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 06. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re: Sport & Hobby

Příspěvek  tanka Tue Jul 14, 2009 5:05 pm

..prave,nemuzes byt prece vsude a byt odpovedny za vse..tohle je nejspis vec zucastnenych..a tohle jsem mu rekla i to,ze se skusime nejak domluvit..
kdyz treba zjistime,ze tam jdeme jen dva a nechce se nam moc z nouze pinkat o kos,tak je jasny,ze nebudeme volat Michalovi,aby to zrusil..
staci sdelit spravci,koukejte,dnes je nas malo,pada to..nebo jsme dva,kdyz nekdo bude chtit,at se prida..proto by bylo idealni potvrdit si ucast/neucast vcas treba i emailem den predem..muze se stat,ze by v ten den volala a treba se k nam pak pripojila jina skupinka 6 lidi a uz se hrat da..(ale ma smulu,protoze na jejich dotaz dostanou odpoved,od sedme do konce volno neni,je tam rezervace..)..kdyz ale my nic nerekneme a nikam nepujdeme..nezahrajem si ani my,ani oni..a hriste je nevyuzite, zisk z neho je v tu chvili 0..lidi tam nechodi stylem,srazme se a podivejme,zda je volno..obvykle se predem vola a domlouva..o tohle jde..pak tak nejak docela chapu rozhorcenost spravce..
..pokud ten prvni vzkaz vyznel blbe,tak se omlouvam..ale nic jineho tim mysleno nebylo..

tanka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re.:Sport & Hobby

Příspěvek  ZdeBr Tue Jul 14, 2009 7:54 pm

Ahoj
nebudu odpovidat na kazdy mej zvlast vezmu to jednim vrzem :
ANO tak jsem rad ze ma nekdo na celou vec stejny nazor jako ja Smile pokud jsme tedy meli rezervacku a nikdo neprisel, krom dvou lidi - Petra a Honza - a ani se nikdo neozval, ja osobne byt na pozici spravce
tak pride-li nekdo kdo by mel zajem hrat a ti co maj rezervacku se neukazali tak tam pustim platici zakazniky - jak jiz bylo naspano byla by to nase smula
Pokud je tu vsak stale dosattek lidi co to mysli vazne tak dobra nebudeme nic rusit nechame si rezeravci - pravidelnou na stredu - s tim, ze pana spravce poprosime o nasledujici:
NEDOSTAVILI SE Z NAS NIKDO DO 19:15 (BRANO START HRY V 19:00) A MALI O HRISTE ZAJEMCE NECHT NECHA HRAT TEDY JE !!!!!!!!!!!!!! NEKDO PROTI ??????????????

Ano Radek se mi omlouval onma omluvenku ale toje jedenjediny !!!! a ze by Ti bylo 18 uz davno ne panacku :-P

Pokud by byl zajem si zajit nasledne na tocene ci limonadu hospod je zde dost tedy OK prida se ten kdo bude chtit tam uz neni treba takoveho osazenstva

V tuto chvili CHCI jen VEDET JEDNO kdo pujde zitra tedy ve stredu HRAT a na KOLIKATOU DORAZI !!!!! nasledne se udela prezencka Wink prosim do 20:00 DNES

A nasledne pokud to byla vytka OK ale jak jsi pisala Tano na foru, trochu bychom se meli krotit - neni se proto cemu divit ze ma reakce byla adekvatni - zakon akce a rekace
a pokud je pan alergici doporucuji antihistaminika - jinak on sam neni taky zadny svatousek dalo by se rici ze jsme si "kvit" fifty fifty s rezervou

Podotykam, ze by bylo treba jiz v pondeli behem dne max do 20.00 rici kdo se ve stredu zucastni !!!!

tak tot asi vse - kopie pro forum

Zdenek

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty volejbal

Příspěvek  Petra Tue Jul 14, 2009 8:30 pm

zítra na volejbal jdu... časově se přizpůsobím většině... osobně mi nedělá problém začít hrát od 19 hodin... Wink

Petra

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 24. 01. 09
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re.:volejbal

Příspěvek  ZdeBr Tue Jul 14, 2009 11:12 pm

konecne stanovisko:sraz v 19:20 Kulatak - zacatek hry v 19:30 jak jednoduche Wink Zdenek

ZdeBr

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 06. 01. 09
Location : Déčko

http://picasaweb.google.com/zrzavakocka

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re: Sport & Hobby

Příspěvek  Primáti Thu Jul 16, 2009 10:37 am

Jen pro dokreslení situace

Ve středu jsme se sešli všichni – z obvyklé sestavy chyběli pouze dva hráči – Tanka a ZdeBr... What a Face

S panem správcem byla dohodnuta úprava hrací doby - start 19:30 (pro ty co pracují déle), konec 21:00... (pro ty, kterým jsou dvě hodiny dlouhé)

Op

Primáti

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re: Sport & Hobby

Příspěvek  tanka Thu Jul 16, 2009 11:57 am

Surprised))) povedena situace Surprised))).....ale jak jsem psala,za mne pravidelna ucast nehrozi, jsem zavalena praci a jsem tak trochu workoholik..uz dva tydny mam tedy A...proto nic neslibuju.kdyz ale zjistim,ze volno muzu mit a skoncit v praci jako normalni clovek,tak se vcas ozvu a muzu pridat dve leve ruce k dilu:o))

tanka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Sport & Hobby - Stránka 2 Empty Re: Sport & Hobby

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru