Fórum Nové Měcholupy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Garazove stani
pro Bohdan Wed May 15, 2013 7:55 am

» Velikonoce
pro Patrik Polávka Thu Mar 28, 2013 10:27 am

» TV signal
pro Roman H Tue Aug 28, 2012 7:14 pm

» Plíseň kolem oken
pro suska Mon Feb 13, 2012 4:12 pm

» kradez
pro Bohdan Wed Jul 06, 2011 12:45 am

» Nesrovnalosti s vyúčtováním s firmou DaK
pro Radek Thu Jun 09, 2011 10:01 pm

» Vyúčtování 2010
pro katkaj2006 Thu Jun 02, 2011 3:43 pm

» Vyhledávání v katastru
pro mirepete Mon Mar 28, 2011 7:24 pm

» Vypinac el. vozu
pro Mayk07 Thu Mar 24, 2011 12:12 am

Průzkum

Ukradli / Vykradli Vam auto?

Rozbitá vrata v 520 Vote_lcap33%Rozbitá vrata v 520 Vote_rcap 33% [ 2 ]
Rozbitá vrata v 520 Vote_lcap17%Rozbitá vrata v 520 Vote_rcap 17% [ 1 ]
Rozbitá vrata v 520 Vote_lcap17%Rozbitá vrata v 520 Vote_rcap 17% [ 1 ]
Rozbitá vrata v 520 Vote_lcap33%Rozbitá vrata v 520 Vote_rcap 33% [ 2 ]

Celkem hlasů : 6

Gallery


Rozbitá vrata v 520 Empty
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]


Nejvíce zde bylo současně přítomno 24 uživatelů dne Mon Oct 30, 2023 3:01 pm

Rozbitá vrata v 520

+5
Radek
Jaskovi
milan
Ivana
Hana Klin
9 posters

Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Rozbitá vrata v 520

Příspěvek  Hana Klin Sat Mar 21, 2009 10:38 pm

Ahoj,

jako by nestačilo, že už několikrát byli v garážích zloději, tak teď jsem chtěla vyjet z garáže a vrata jsou poškozená a vypadnutá z kolejnic - vypadají, jako by je někdo schválně rozbil Mad

Nejvíc mě rozčílil domovník, kterému jsem to chtěla nahlásit, když mi řekl, že je pryč a že to nehodlá řešit. A pan serv.technik mě odmítl přijmout hovor a pak si vypnul mobil. Napsala jsem mu SMS.

Chci tak moc,aby měli aspoň hlasovou schránku, když se nechtějí nechat rušit o víkendu ? Jsem zvědavá, kdy budu moci vyjet s autem z garáže Embarassed

Hanka

Hana Klin

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Re: Rozbitá vrata v 520

Příspěvek  Ivana Mon Mar 23, 2009 11:55 am

Ahoj,

stejný problém s garáží potkal i mě. Nutně jsem potřebovala v neděli ráno odjet mimo Prahu a nedostala jsem s z garáže. Telefonovala jsem domovníkovi a říkal, že je to už od soboty, ale on tam nebyl. Ať si to prý zařídím jinak.
Tak si říkám proč platíme správní firmu když nemůže pomoci? Kdykoliv jsem si stěžovala (zima v bytě, xkrát jsem se nedostala do nebo z garáže, protože se mi neotevřely vrata) domovník mi řekl, že jsem jediná kdo si stěžuje.

K té zimě v bytě: když mi měnili radiátory za větší (nevytopila jsem byt na více než 22 stupňů) topenáři zjistili, že teplota z kotle v domě 520 odchází 50 stupňová, ale v domě 521 70 stupňová (jestli to není tím, že tam bydlí někdo z vedení Ekospolu a také projektant). To ovšem domovníka nezajímalo.
Ivana

Ivana

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Garážová vrata oprava

Příspěvek  milan Mon Mar 23, 2009 6:17 pm

Dobrý den, chtěl bych reagovat na stížnosti ohledně rozbitých garážových vrat na objektu 520. V sobotu večer se někdo pokusil vloupat do garáží a to úspěšně. Naštěstí jej něco vyrušilo nebo nenašel co hledal a garáž tak jak jí otevřel opustil. Bohužel jí poškodil natolik, že ten kdo chtěl následně garážová vrata otevřít je prakticky zničil.

Takže se omlouvám pokud někdo z vás měl problémy z výjezdem z garáží, ale jedinné co se dalo dělat bylo sehnat technika od dodavatele vrat, což se v neděli podařilo. Bohužel vrata v současné době nejsou provozuschopná a jsou zavřená, protože se musí ochránit váš majetek alespoň tím, že se takto nikdo nedosatne do domu. Na opravě se intenzivně pracuje. Bohužel vznikla přitom značná škoda a ta se musí řešit přes pojišťovnu a Polici ČR. Proto bych vás požádal o schovívavost při řešení tohoto problému.

milan

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 23. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Garážová vrata 520+kotel

Příspěvek  Jaskovi Mon Mar 23, 2009 11:15 pm

Ten domovník teda pěkně kecá Evil or Very Mad My jsme už několikrát urgovali, ať dajé do pořádka ta vrata, taky se nám stalo, že jsme potřebovali vyjet - ovšem kudy????
A jak to dopadlo s tím kotlem? Nastavili to na vyšší teplotu?

Denisa

Jaskovi

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 21. 11. 08
Location : Déčko

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Rozbitá vrata

Příspěvek  Radek Mon Mar 23, 2009 11:35 pm

Rád bych reagoval na to, co tu napsal Milan. Je to totiž úplně jinak. V sobotu odpoledne jsem ještě kolem 15h normálně zaparkoval auto do garáží a šel se projít směr golfové hřiště. Když jsem se vrátil asi ve 4 odpoledne, tak vrata byla otevřená. Šel jsem k nim, abych je zavřel, ale vrata v tu chvíli povolila a zřítila se k zemi. Kdybych neuskočil, tak už si tu asi nepovídám... Vrata zůstala viset cca 20 cm od země, protože se vzpříčila o strop garáže. S těmi vraty jsou problémy od samého začátku a tohle je jen logické vyústění...
Každopádně jsem hned volal servisní firmu, kde to nikdo nebral, pak jsem volal domovníkovi a všechno mu vylíčil a že je třeba je okamžitě opravit, protože v garážích je spousta aut, co nebudou moci vyjet... Bohužel domovník mě vyslechl a tím to skončilo... Co dodat...

Co se zamykání dveří do garáže týče, nevím jak je to jinde, ale v 520/12 se zamknout nedají. Resp. je zamknete, ale když vezmete za kliku, tak se automaticky otevřou.... Je to systém jako u hotelových dveří, když se zamykáte zevnitř. Takže jediná šance je oboustranná koule, nebo to ten chytrej systém vyměnit.


Naposledy upravil Radek dne Mon Mar 30, 2009 10:31 pm, celkově upraveno 1 krát

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Re: Rozbitá vrata v 520

Příspěvek  Primáti Tue Mar 24, 2009 1:18 am

Rád bych se také vyjádřil...

Před partizánskou výměnou klik za koule by bylo dobré ověřit, zda bezpečnostní a požární předpisy nejsu nějak zásadně proti.

a k tomu zda se domovníkovi dovoláte, nebo ne a zda "kecá", napadá mne taková asociace ... možná se šeredně mýlím, a pokud ano, prosím opravte mne, ale...

- DaK vedou dva Milanové
- dneska se zaregsrtovali dva Milanové (jeden z nich dokonce Milan D)
ale co je skutečně prapodivné
- Na diskusi kde vládne všeobecně jistá míra nedůvěry vůči DaKu nás jeden z čerstvě přihlášených Milanů nás žádá o shovívavost při řešení garážového problému...

Mysím, že jako závěr lze dovodit skutečnost, že je dobře, že první vlaštovka DaK podporuje a umravňuje rozezlené sousedy.
Pevně věřím, že zítra bude alespoň jeden nový hlas v anketě (možná dokonce dva) který bude extrémně spokojen s úklidem ...

Co vy na to Milanové What a Face

Drzý Gibon

Primáti

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Vrata a DaK

Příspěvek  Roman Thu Mar 26, 2009 1:42 am

Ahoj,
pokud je to s Milanama pravda tak se přidávám s názorem:
- úklid nefunguje
- komunikace s DaKem nefungují
- vrata poslední hřebíček

Navrhuji radikální zelpšení služeb nebo radikální změna dodavatele. Co vy na to?

Mějte se R

Roman

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Re: Rozbitá vrata v 520

Příspěvek  Ivana Thu Mar 26, 2009 12:15 pm

Ahoj,

souhlasím s Romanem.

Vrata dle vyjádření domovníka budou opravena až dorazí náhradní komponenty z Německa - dodací lhůta 14 dnů.
Nechápu proč tak dlouho. Když jsem urychleně potřebovala listely do koupelny z Itálie, objednala jsem je ve středu a v pátek byly na stavbě DHL
Ivana

Ivana

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Rozbita vrata 520

Příspěvek  DavidK Sun Mar 29, 2009 10:45 pm

Ahoj vsem,

reaguji opozdene, ale preci :-) Obavam se, ze zadny zlodej, trebaze zde uz nejaci byli, neprovedl to co se stalo v sobotu s garazovymi vraty. Rano v sobotu jsem odjizdel kolem 10h dopoledne, vracel jsem se cca ve 13h - vse OK. Kolem 15:30 jsem odjizdel a predpokladam ze jsem byl u zrodu teto zalezitosti. Vrata byla zavrena, chtel jsem je otevrit ovladacem a otevreli se tak jak spravne maji. Kdyz jsem vyjel s autem ven, chtel jsem dvere pomoci ovladace zavrit, ale nic se nedelo, tak jsem vystoupil a videl jsem, jak se retez vymotava mimo hridel...Volal jsem na p. Krale a nikdo to nebral...kdyz jsem se vratil, byla uz bohuzel vrata na zemi. Pochybuju, ze se tam nekdo vloupaval kdykoliv odpoledne, ja osobne vidim tento system jako nespolehlivy. Pokud tedy pan Milan pise o cizim zavineni a to zlodeji, pak se jiste v tomto pripade myli.

DavidK

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Rozbitá vrata 520

Příspěvek  Hana Klin Mon Mar 30, 2009 9:27 am

Ahoj,

podle mě se rozbitá vrata svádí na zloděje z důvodu uplatnění škody na pojišťovně, nemyslíte ? Proč by se měli zdržovat reklamacema, když to může někdo zaplatit Exclamation

Hlavně, aby je zprovoznili co nejdříve - potřebujeme ještě dostěhovat nějaké věci do sklepa a tahat to přes přízemí by byl fakt děs.
Hanka

Hana Klin

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Re: Rozbitá vrata v 520

Příspěvek  101 Tue Apr 14, 2009 6:04 pm

nemate nekdo, prosim nove zpravy ohledne garazovych vrat ? dekuji

101

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Re: Rozbitá vrata v 520

Příspěvek  Radek Tue Apr 14, 2009 8:57 pm

Vrata jsou opravena, ovladače překódovány, můžeme zas normálně parkovat

Radek

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 03. 12. 08
Age : 44
Location : F-ko

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Re: Rozbitá vrata v 520

Příspěvek  101 Wed Apr 15, 2009 9:47 am

Dekuji, jelikoz jsem byt nekupoval primo od Ekospolu, tak me nikdo ohledne preprogramovani ovladace nekontaktoval. Poradite mi, prosim, na koho se muzu obratit (domovnik, DaK.. ?) ? Dekuji

101

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Rozbitá vrata v 520

Příspěvek  Hana Klin Wed Apr 15, 2009 9:55 am

Ahoj,

dej krabičku od garáže do obálky, na obálku napiš příjmení a číslo vchodu a hoď obálku do schránky DAKu - schránka je taková menší stavba před vchodem v bloku 521 - 2hý vchod od dolního pole :-)

Oni krabičku přeprogramují a obálku Ti hodí do Tvé schránky. U mě tato akce trvala 2 dny :-(

Sice se mi nelíbilo házet krabičku jentak v obálce do schránky, ale nějaké osobní předání bylo komplikované :-( Naštěstí se ke mě krabička vrátila a funguje. Very Happy

Pěkný den,
Hanka

Hana Klin

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Rozbitá vrata v 520 Empty Re: Rozbitá vrata v 520

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru